Hidrofor Sistemleri

Hidroforlar binalarda, dairelerde, villalarda, site ve yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli olmadığı durumlarda şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.
Kısaca su basıncının yetersiz kaldığı her yerde kullanılan su basınçlandırma sistemleri diyebiliriz. Çoğunluğu elektrikle çalışan bu sistemler musluklarımızdan akan suyun basıncını arttırır.
 
Bir hidrofor alacağınız zaman öncelikle kaç daireye su temin edeceği, hidroforun montaj yapılacağı yer ile beslenecek dairelerin  arasında ne kadar mesafe olacağı, yatay yada dikey gidecek boruların uzunluğu çok iyi hesaplanmalıdır.
 
Doğru yerde Doğru hidroforu kullanmak hem konforunuzu arttırır, hem de ileri de karşılaşılabileceğiniz sorunları azaltır. Hidrafor seçimi yapmadan önce hidrofor pompasının kapasitesi belirlenmelidir.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Su DeposuNis 1, 2019

İnsanların değişik ihtiyaçlarına göre pek çok su deposu çeşidi bulunmaktadır.
Devamı

Yangın PompalarıNis 1, 2019

Yangınla mücadelede kullanılan pompalar, yangın esnasında tesisat dirençlerini yenerek daha önceden hesaplanmış su çıkış ağızlarındaki basıncı ve gerekli debiyi karşılayacak şekilde projelendirilir ve seçilirler.
Devamı

DirseklerNis 1, 2019

Su Tesisat döşemelerinde sıklıkla kullanılan malzemelerden biridir.
Devamı

PPRC BorularNis 1, 2019

PPRC, “polypropylene random copolymer” kısaltmasıdır. Sektörde plastik boru ve parçaları olarakda bilinmektedir.
Devamı

PVC Ek BorularAra 10, 2018

Dublex atık su boru ve ek parçaları 50 - 315 mm çap ve 150 - 6000 mm aralığındaki boy seçenekleri ile yapılarınızdaki her türlü atık su tahliye ihtiyaçlarınızı karşılar.
Devamı

PVC BorularAra 4, 2018

PVC Boru atık suların binadan uzaklaştırılmasında güvenle kullanılır.
Devamı

BİZE ULAŞIN

Gönder