PPRC Borular

PPRC, “polypropylene random copolymer” kısaltmasıdır. Sektörde plastik boru ve parçaları olarakda bilinmektedir.
Peki PPRC nedir: “Polipropilen Rastgele Kopolimer” olarak Türkçe’ye çevrilebilir. Bugün kısaca PPRC olarak ifade edilen, hafif ve pürüzsüz, iç yüzeyi pürüzsüz ve parlak, hijyenik, kolay kurulum gibi plastik boru endüstrisinin avantajlı yönlerini taşıyan, bina içi ve soğuk galvanizli borulara karşın sıcak su sistemleri için vazgeçilmez bir çözüm olmuştur. Binalarda sıcak ve soğuk su tesisatları aşamaları için kullanılan her türlü PPRC Boru ve Ek Parçaları en yüksek kalitede hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Yazımızda ppr ve pprc arasındaki fark ve pprc boru tanımlarını detaylı şekilde açıkladık.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Su DeposuNis 1, 2019

İnsanların değişik ihtiyaçlarına göre pek çok su deposu çeşidi bulunmaktadır.
Devamı

Yangın PompalarıNis 1, 2019

Yangınla mücadelede kullanılan pompalar, yangın esnasında tesisat dirençlerini yenerek daha önceden hesaplanmış su çıkış ağızlarındaki basıncı ve gerekli debiyi karşılayacak şekilde projelendirilir ve seçilirler.
Devamı

Hidrofor SistemleriNis 1, 2019

Hidroforlar binalarda, dairelerde, villalarda, site ve yüksek binalarda şebeke su basıncının yeterli olmadığı durumlarda şebeke suyunun veya depolardan basınçlı su ihtiyacının karşılanması amacıyla kullanılır.
Devamı

DirseklerNis 1, 2019

Su Tesisat döşemelerinde sıklıkla kullanılan malzemelerden biridir.
Devamı

PVC Ek BorularAra 10, 2018

Dublex atık su boru ve ek parçaları 50 - 315 mm çap ve 150 - 6000 mm aralığındaki boy seçenekleri ile yapılarınızdaki her türlü atık su tahliye ihtiyaçlarınızı karşılar.
Devamı

PVC BorularAra 4, 2018

PVC Boru atık suların binadan uzaklaştırılmasında güvenle kullanılır.
Devamı

BİZE ULAŞIN

Gönder