Polyurea

Su yalıtımlarında tercih edilen polyurea, uygulanan yüzeylerde pürüzsüzlük sağlarken, herhangi bir kalınlıkta da uygulanabiliyor.
Polyurea,  polimer izosiyanat  veya yarı polimer %50, amin reçine veya hidroksil ile sonlandırılmış polimer reçinesi %50 oranında 70-80 derece arasında ısınarak son olarak çıkış noktasında karışımı püskürtülerek elde edilir.
 

Bu her iki kimyasalın özel püskürtme makineleri ile sprey olarak uygulanması sonucunda en iyi oranda elastikiyete sahip, darbe dayanımı yüksek su izolasyonu ve endüstriyel alanların ve ürünlerin kaplanmasında kullanılan pvc yapıya benzeyen, portakal kabuğu dokulu özel yalıtım kaplaması olarak kullanılır.Esnek bir yapıya sahip olup uzun ömrünü koruyan polyurea, solvent içermeden %100 reaksiyonla gerçekleşen yalıtım uygulama türüdür.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

MembraneNis 1, 2019

Membrane, ön tarafı yuvarlak delikli, arka yüzeyi elyaf donatılı,yüksek yoğunluklu polietilenden üretilmiş su yalıtım membranıdır.
Devamı

Dilatasyon ve Derz YalıtımıNis 1, 2019

Bina dilatasyonlarının ve hareketli derzlerinin su yalıtımında kullanılan ürünler kalıcı elastik ve mekanik zorlamalara karşı dayanımlı özel ürünlerdir.
Devamı

MantolamaNis 1, 2019

Binalarda ısı yalıtımı için içten, dıştan ve sandviç duvar olmak üzere 3 farklı yöntem uygulanır.
Devamı

Sıva FilesiKas 16, 2018

Sıva fileleri cam ipliğinden dokunmuş çimento ve alçı sıva donatılarıdır. Sıva çatlaklarını önlemek için kullanılır.
Devamı

Taş YünüKas 10, 2018

Mineral esaslı ısı yalıtım levhasıdır. Isı yalıtımı ile birlikte yangın ve ses yalıtım özelliği de vardır. A1 sınıfı yanmaz malzemedir.
Devamı

BİZE ULAŞIN

Gönder